Stavební pozemek Praha 4 – Braník

V podhájí 1807/10
PRODÁNO
Prodej

Na jedinečném místě s výhledem na Pražský hrad nabízíme stavební pozemek o ploše 562 m2 jehož součástí je stavba rodinného domu se zastavěnou plochou 152 m2. Původní rodinný dům je určený ke kompletní rekonstrukci. Spíše se ale jedná o zajímavou investici s výhledem demolice současné stavby a výstavby nového objektu.

Nemovitost se nachází v Braníku v ulici V Podhájí, na hranici s městskou částí Podolí. Díky svému umístění ve svahu nabízí nádherné výhledy – ze zahrady na Kostel svatého Filipa a Jakuba na pražském Zlíchově na druhém břehu Vltavy, vyjdeme-li z domu, nabídne se nám jedinečný pohled na Pražský hrad. Pokud by si nový majitel v této části vybudoval terasu, bude se kochat pohledem na naši nejatraktivnější památku každý den.

Objekt domu je v zadní části napojen jednou zdí na sousedící budovu rodinného hotelu, jehož byl dům dříve součástí. Většina zahrady je rovinatá, v zadní části se zvedá do svahu.

Lokalita je opravdu jedinečná, ulice je málo frekventovaná, všude kolem rezidenční zástavba převážně solitérních vil a nových projektů. Nicméně vše je na dosah. Zastávky městské hromadné dopravy jsou kousek od domu v Jeremenkově či Modřanské ulici. Prakticky za rohem je mateřská škola, pěšky dostupná i škola základní, v bezprostředním okolí nespočet kvalitních restaurací i další služby občanské vybavenosti.

 

 

Popis nemovitosti

Plocha pozemku: 562 m2
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Stavební pozemek Praha 4

    V podhájí 1807/10