Prodej stavebního pozemku Ohrobec

Ohrobec, Lhotecká
8 950 000 Kč
Prodej

Nabízíme k prodeji krásný slunný stavební pozemek v klidné lokalitě obce Ohrobec v těsné blízkosti Dolních Břežan. Celková rozloha pozemku činí 1 027 m2. Část pozemku, který je předmětem prodeje, tvoří úzký pruh (148 m2), který bude plnit funkci soukromé příjezdové cesty. Po ní přijedeme ke kompaktnímu čtvercovému pozemku (879 m2), který je vhodný pro výstavbu rodinného domu. Dle platného územního plánu se jedná o část obce určenou k výstavbě obytných či rekreačních staveb.

Pozemek je rovinatý a bohatě obklopen vzrostlou zelení. Inženýrské sítě lze snadno připojit z komunikace před pozemkem (elektřina, vodovod, kanalizace).

Obec Ohrobec nabízí základní občanskou vybavenost jako jsou obchod, restaurace, mateřská či základní škola. tenisové kurty, dětská hřiště nebo třeba jezdecký klub. Dopravní obslužnost zajišťuje pražská integrovaná doprava. Sousední Dolní Břežany pak nabízí vše, co by v menším Ohrobci mohlo chybět, jako například pestrou nabídku obchodů a restaurací, sportovní klub a halu nebo soukromou školu Da Vinci.

Velmi doporučuji osobní prohlídku tohoto jedinečného pozemku.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Prodej stavebního pozemku

    Ohrobec, Lhotecká