O nás

Proč Redwood? Jedná se o sekvoji patřící k nejstarším a nejvyšším stromům na Zemi, má neuvěřitelnou sílu a odolnost, je schopná překonat požáry a ostatní nepříznivé podmínky. Je jedním z nejvíce symbolických stromů a představuje hodnoty jako jsou bezpečí, stabilita, životní síla, stálost a jistota.

A toto jsou také hodnoty této realitní kanceláře. Je jiná v přístupu. Dbám na zodpovědnou práci, spolehlivost, komunikaci a snažím se budovat s klienty dlouhodobou spolupráci. Prodejem to nekončí. Nemám ruce svázané pravidly, což mi poskytuje jedinečnou možnost osobního přístupu a naprosté flexibility. Ať se jedná o prodej, pronájem, odborné poradenství, či další služby, profesionální přístup vždy přizpůsobím vašim potřebám. A věřím, že zůstaneme i nadále v kontaktu a budete se rádi vracet.

Redwood Real Estate je splněním mého snu o vlastním realitním podnikání. Nejen studium komunikace na zahraniční univerzitě, dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu, ale také rozsáhlé odborné vzdělání mi umožňuje dělat svou práci naplno a zodpovědně a vybírat ty nejlepší způsoby, jak zefektivnit jednotlivé obchodní případy. Úspěšně jsem složila zkoušky odborné způsobilosti a profesní kvalifikace akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v rámci vzdělávacího programu Asociace realitních kanceláří České republiky.

Budu se těšit na naši případnou spolupráci, ale neváhejte mě kontaktovat i v případě, že chcete pouze s něčím poradit nebo cokoliv konzultovat. Jsem tu pro vás.

Anneta Kudrnová, majitelka Redwood Real Estate

Služby

Prodej a pronájem nemovitostí

Byt, dům, pozemek či komerční nemovitost - vždy se postaráme o kompletní proces prodeje nebo pronájmu a zajistíme bezpečný průběh každého obchodu. Pomůžeme vám také vyhledat vhodnou nemovitost pro vaše bydlení i investiční příležitost.

Kompletní právní servis

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří vám poskytneme jistotu a profesionální podporu při každé fázi obchodu. Samozřejmostí je také možnost advokátní úschovy a poradenství na té nejvyšší úrovni.

Zajištění financování

S partnerskou společností zaměřenou na komplexní služby v oblasti finančního poradenství a pojištění vám nabídneme pohodlné řešení nejefektivnějšího financování vaší nemovitosti dokonce i bez nutnosti pravidelných návštěv banky.

Nemovitosti v zahraničí

Pokud si chcete splnit sen o vlastní nemovitosti v zahraničí, případně o ní uvažujete jako o zajímavé investiční příležitosti, rádi vás provedeme celým procesem od vyhledání po koupi. Společně překonáme případnou jazykovou bariéru i strach z neznámého.

Nadstandardní péče

Nejsme svázáni korporátními pravidly a můžeme tak vždy naprosto flexibilně reagovat na vaše požadavky. Zvláštní důraz klademe na komunikaci, která je v našem oboru extrémně důležitá. Samozřejmostí je využití nejvhodnějších marketingových nástrojů.

Další doplňkové služby

Prodejem to u nás nekončí. Rádi vám pomůžeme dotáhnout vše k dokonalosti Ať už jde o stěhování, drobné stavební práce, malování, zajištění energetického štítku, odhadu, home staging nebo službu bytového designéra. Nemusíte se starat o nic.

Průběh spolupráce

Seznámení
Seznámení s klientem a nemovitostí - představení realitní kanceláře, možností a průběhu spolupráce, zjištění potřeb a priorit klienta a informací o nemovitosti
Analýza
Analýza trhu a nemovitosti, prezentace klientovi spolu s doporučeními týkajícími se přípravy nemovitosti pro prodej / pronájem a stanovení reálné tržní ceny
Prezentace
Prezentace nemovitosti tak, aby vzbudila ty správné emoce - zpracování kvalitních podkladů ve formě textů, fotografií a příprava těch nejvhodnějších marketingových nástrojů pro danou nemovitost - vše průběžně konzultováno s klientem
Prohlídky nemovitosti
Prohlídky nemovitosti a další cílené oslovení potencionálních zájemců, zjištění zpětné vazby od kupujících a nájemců (včetně jejich bonity), průběžná komunikace s klientem a návrhy dalších kroků a doporučení pro urychlení procesu prodeje či pronájmu
Proces prodeje / pronájmu
Proces prodeje / pronájmu nemovitosti - komplexní administrativní podpora při přípravě veškerých smluv, obchodních podmínek, financování, úschovy, uzavření transakcí
Dokončení obchodu
Dokončení obchodu procesy a řízení na katastru nemovitostí, předání nemovitosti, uvolnění peněz z úschovy, převody energií, doplňkové služby po obchodní transakci - daňové přiznání k dani z nabytí, případné další služby dle požadavků klienta

Doporučují nás

Recenze našich spokojených klientů.