Rodinný dům 5+kk Neratovice

Hraniční 166, Neratovice
10 950 000 Kč
Prodej

Zajímavá příležitost pro vaše nové bydlení – to je polovina nenápadného dvojdomu, který překvapí skvělou dispozicí a kvalitním zpracováním interiéru. Dům nedaleko centra Neratovic, který prošel před 10 lety kompletní rekonstrukcí, nabídne zajímavý prostor i pro početnější rodinu. Pozemek s výměrou 602 m2 nabídne dostatek místa pro trávení volného času na zahradě odpočinkem nebo při posezení s přáteli.

V přízemí (celkem 108 m2) zaujme naši pozornost krásná prosklená zimní zahrada (9 m2) umístěná vedle vstupní prostorné haly (11 m2), která je navazuje na hlavní obytný prostor. Součástí obývacího pokoje jsou původní dřevěné trámy, které dominují celé místnosti. Je zde také příprava pro krbová kamna s rozvody do dalších částí domu. Kuchyně je vybavená vestavnými spotřebiči a je součástí hlavní obytné místnosti (30 m2). Chodba za obývacím pokojem plní funkci praktické šatny díky řadě vestavných skříní a přivede nás do útulné ložnice (17 m2) s vlastní koupelnou (5 m2). Ta má kromě umyvadla a WC také masážní sprchu kombinovanou se saunou. V tomto podlaží je dále druhá ložnice (13 m2) s vestavnou skříní a hlavní prostorná koupelna s vanou a samostatným WC (8 m2).

Podkroví (celkem 38 m2) má další 2 ložnice a třetí koupelnu se sprchou a WC. Dům tak překvapivě nabídne pohodlí a prostor i pro vícečlennou rodinu.

Dům je zateplený, je připojen na vodovod i kanalizaci, vytápění zajišťuje plynový kotel. Všude jsou nová dřevěná eurookna, v přízemí je ve většině místností podlahové vytápění. Podlahy jsou kombinací dlažby, plovoucí podlahy a koberce. Střecha je původní. V obývacím pokoji je instalována klimatizace. Dům má zabezpečovací a kamerový systém.

K posezení vybízí krásná zastřešená terasa s venkovním sezením. Na pozemku je původní garáž s dílnou. Bazén je plně funkční a má přípravu na vytápění. Vodu ze studny lze využít pro zalévání zahrady.

Město Neratovice vzdálené jen 20 km od hlavního města nabízí veškerou občanskou vybavenost školek, škol, zdravotnických zařízení a obchodů a dobrou dostupnost autobusu a vlaku s mnoha pravidelnými linkami a skvělým spojením do Prahy.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Prodej rodinného domu 5+kk

    Hraniční 166, Neratovice