Rodinný dům na prodej

Benátky nad Jizerou
PRODÁNO
Prodej

V krásné a klidné části Benátek nad Jizerou nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1. Původní polovina dvojdomu prošla v roce 2005 kompletní rekonstrukcí a nabídne dostatek prostoru i vícečlenné rodině. Dům s užitnou plochou cca 170 m2 se nachází na rovinatém pozemku o rozloze 518 m2 poblíž slepého ramene řeky Jizery. Rodiny s dětmi potěší poklidné prostředí slepé ulice a místní základní škola, umístěná pouhých pár minut chůze od domu. Na louky před domem navazuje lesopark a kousek od domu začíná cyklostezka. Kouzelné místo k pohodovému bydlení pro ty, kdo dávají přednost klasické zástavbě před satelitními městečky bez zeleně.

Dům je v dobrém stavu a vyžaduje spíše drobné úpravy. Jednopodlažní částečně podsklepená stavba má nově vybudované prostorné podkroví. Stavba je cihlová, zateplená, okna plastová. Vytápění zajišťuje plynový kotel umístěný v suterénu. Samozřejmostí je kanalizace a napojení na vodovod. Avšak studna umístěná na pozemku má kvalitní pitnou vodu a byla využívána jako primární zdroj vody v domě i pro zavlažovací systém na zahradě.

V přízemí domu najdeme velký centrální pokoj, který slouží jako obývací pokoj s jídelnou (39 m2) a disponuje komínem na tuhá paliva a krbovými kamny, samostatnou kuchyň (10 m2) s kuchyňskou linkou (plynový sporák a trouba, myčka nádobí Bosch, lednice) a s praktickou spíží, koupelnu s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, WC a bidetem a 2 ložnice (11 m2 a 13 m2). Na chodbě je k dispozici samostatná komora, která slouží k ukládání sezónního oblečení. Podlahy v přízemí tvoří převážně dlažba.

Druhé nadzemní podlaží s dřevěnou borovicovou podlahou poskytne například skvělé zázemí pro vaše děti. Je zde samostatná ložnice (18 m2), koupelna se sprchovým koutem a WC a velká vzdušná obytná místnost (35 m2), která může fungovat jako další ložnice, úžasná dětská herna nebo velkorysá pracovna.

Parkovat lze v samostatné garáži, druhé auto případně i na pozemku. Variabilní budoucí využití nabídne dílna či kůlny, které jsou na pozemku a navazují na stavbu domu. Skvělé je velké sezení pod střechou, kde lze trávit volný čas i při nepřízni počasí.

Benátky nad Jizerou jsou krásným městem v dobré dostupnosti hlavního města. Autem trvá cesta na Černý Most pouhých 20 minut. V opačném směru je v podobné vzdálenosti pak Mladá Boleslav. Benátky nad Jizerou nabízí kompletní občanskou vybavenost. Kulturně sportovní centrum v loděnici u řeky Jizery je dostupné jen krátkou procházkou. Okolí nabídne mnoho možností vyžití, především procházky v blízkých lesích, nivě Jizery, cyklovýlety, projížďky na lodi a milovníci golfu ocení 18 jamkový golf resort.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům na prodej

    Benátky nad Jizerou