Pronájem bytu 4+kk, Praha 1

Ostrovní 26
Pronájem

Milovníci designu mají nyní možnost využít jedinečné příležitosti být prvními nájemci unikátního moderního bytu, který prošel velmi nákladnou a dokonalou rekonstrukcí pod vedením skvělé architektky. Byt naprosto ohromí použitou technologií a dokonalým zpracováním veškerých detailů, které respektují původní prvky domu, ale zároveň splňují parametry nejmodernějších interiérů. V celém bytě nacházíme původní části cihlových stěn, které byly speciální technologií opracovány tak, aby splňovaly veškeré nároky na moderní bydlení. Mimo jiné byla také nově zrekonstruována originální světlíková okna, která byla po dlouhé roky ukryta za stěnou.

Nabízený byt se nachází v 5. nadzemním podkrovním podlaží a střešním podkroví, má plochu 100 m2 a z podkrovní pracovny nabízí nádherný výhled na město, jemuž dominuje kostel sv. Michala.

Dominantou bytu je vzdušné schodiště, které propojuje obě podlaží. Obývací pokoj s kuchyňským koutem (45 m2) je centrem celého bytu. V obývacím pokoji je rohová sedací souprava, nad ní designové nepřímé osvětlení na stěně. Kuchyňský kout odděluje praktická černá stěna, která ukrývá lednici i ostatní spotřebiče (trouba a vestavný kávovar) značky Gagenau. Nadčasová kuchyňská linka Boffi nabídne varnou desku, výsuvnou digestoř a myčku nádobí. Samozřejmostí je stůl (zn. MDF) a 4 jídelní židle Mezzadro, které jsou ikonou italského designu firmy Zanotta. Dalšími skvosty jsou například závěsný stolek NUBO od Ligne Roset a ostatní doplňky a vybavení například od Artemide, Konsepti, Huppe a další.

V horním podkroví se kromě technické místnosti nachází také praktická pracovna (10 m2) s velkým střešním oknem a krásným výhledem na Prahu.

Hlavní ložnice (14 m2) má manželskou postel a po dohodě je možné sem umístit i další nábytek, druhá ložnice (9 m2) má na míru vyrobenou kabinovou palandu se 2 lůžky. Z hlavní chodby je dále vstup do prostorné šatny, ve které je umístěna také pračka a sušička.

Koupelna je v minimalistickém provedení bílé s použitím bílého mramoru a bezesporu největší výhodou je prostorný a vzdušný sprchový kout za skleněnou stěnou, dále je zde také umyvadlo a WC.

Během dokonalé rekonstrukce bytu došlo k napojení na podlahové vytápění tepelným čerpadlem Stiebel Eltron, stropní chlazení a běžnou problematiku ztráty tepla při větrání řeší rekuperace. Byt má samostatnou technickou místnost a díky použitým technologiím splňuje nejvyšší kategorii energeticky úsporného bydlení.

Podlahy tvoří třívrstvé dřevěné podlahy Boca, v koupelně pak velkoformátová dlažba. Stínění zajišťují venkovní i vnitřní rolety. Vše je elektricky ovládané a centrální displej chytré domácnosti s napojením na mobilní telefon umožní ovládání veškeré domácnosti z jednoho místa i vzdáleně. U vstupu z ulice je navíc nainstalována kamera pro komunikaci s vašimi hosty. Samozřejmostí je zabezpečovací systém a vysokorychlostní Internet.

Umístění v samém srdci Prahy v Ostrovní ulici nabídne praktickou dostupnost dopravní i volnočasovou.

Byt je umístěn v klasickém rohovém domě, ve kterém je výtah, podkrovní 5. patro je ale přístupné ještě po schodišti. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a množství restaurací a kulturního vyžití v bezprostředním okolí.

Pro parkování je možné zařídit povolení pro zónu Prahy 1.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Pronájem bytu 4+kk

    Ostrovní 26