Byt 2+kk Senovážné náměstí Praha 1

Senovážné náměstí 1465/7
PRODÁNO
Prodej

Unikátní nabídka pro všechny, kdo mají rádi kombinaci moderního bydlení v klasickém historickém domě. Z původní dispozice 3+kk vznikl velkorysý byt 2+kk, který je díky vlastnímu parkovacímu stání jedinečnou investiční příležitostí v samém srdci Prahy 1. Byt se nachází ve 3. NP v nádherně zrekonstruovaném domě, který byl postaven v roce 1867 podle projektu architekta Josefa Svobody. V roce 2007 byl dům kompletně přestavěn, avšak se zachováním bohatě zdobené původní fasády. Dům disponuje parkovacími stáními v moderním zakládacím systému umístěném ve dvoře domu. V domě je také 24 h recepce.

Byt s podlahovou plochou 106 m2 je orientován přímo na Senovážné náměstí. Vstupní chodbou vejdeme do prostorné hlavní obytné místnosti, která je nyní využívaná jako kancelář s kuchyní. Tento prostor je možné znovu jednoduchou příčkou předělit a získat tak zpět dispozici 3+kk. Pro ty, kdo upřednostňují prostor, bude tato místnost ideálním centrálním místem v bytě. Nadčasová kuchyňská linka je vybavená spotřebiči značky Miele, pracovní ostrůvek s barovými židlemi ji odděluje od obývací části pokoje. Po celé jedné stěně obývacího pokoje jsou umístěna velká okna s látkovými roletami, z prostředního lze pak vystoupit na malý balkon. Dřevěná bambusová podlaha navazuje do chodby a dále do druhé části bytu.

Chodby nabízí opravdu dostatek úložného prostoru. Moderní vestavné skříně jsou umístěny po celé délce chodby. Bezesporu další velkou výhodou jsou 2 koupelny – větší, ve které nalezneme vanu, WC, umyvadlo, bidet a vkusný nábytek a menší, která má kromě WC a umyvadla naopak sprchový kout.

Ložnice slouží v současné době jako moderní jednací místnost.

K bytu náleží vlastní parkovací stání v zakládacím systému ve dvoře domu. Dále má byt k dispozici vlastní sklep.

Senovážné náměstí je svou pozicí v centru Prahy velmi oblíbenou lokalitou. Možnost vlastního parkování je opravdu nadstandardní a ojedinělá. Byt byl nyní využíván pouze jako občasná kancelář. V hlavní části obývacího pokoje se pohodlně vejde 5 pracovních míst, ložnice se využívá jako jednací místnost, která by ale snadno mohla poskytnout další prostor pro kancelář. Veškeré vybavení lze v bytě ponechat. V případě využití nemovitosti pro vlastní bydlení nebo pronájem, bude byt samozřejmě vyklizen.

Senovážné náměstí nabízí kompletní občanskou vybavenost, skvělou dostupnost MHD, ale především mnoho historických skvostů centra Prahy na dosah ruky.

Popis nemovitosti

Plocha bytu: 106 m2
Dispozice : 2+kk (možno 3+kk)
Vybavení: Ano
Příslušenství: Parkovací stání, sklep
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Prodej bytu 2+kk Praha 1

    Senovážné náměstí 1465/7