Rodinný dům na prodej

Žižkova 344, Zdice
7 590 000 Kč
Prodej

Na rohovém rovinatém pozemku o rozloze 586 m2 nedaleko centra města Zdice nabízíme k prodeji polovinu zděného rodinného domu určeného ke kompletní rekonstrukci. Dům dokončený v roce 1975 má zastavěnou plochu 100 m2, dvě nadzemní podlaží a je z poloviny podsklepený.

Dům je napojen na elektřinu a plyn. Jako zdroj vody byla využívána studna, kanalizaci řešil septik. Kanalizace a vodovod jsou v komunikaci před domem a v ideálním případě bude vhodné během rekonstrukce zhotovit připojení.

Dispozice přízemí nabízí zádveří (7 m2), kuchyni (14 m2), obývací pokoj (22 m2), další 2 pokoje (22 a 15 m2), koupelnu (8 m2), komoru (2 m2) a schodiště do 1. patra a vstup do sklepa. V prvním patře lze nyní využít jeden hlavní pokoj (22 m2), menší pokoj se sešikmeným stropem (8 m2), chodbu (5 m2) a půdu, která by mohla po úpravě střechy nabídnout další obytný prostor.

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Okna jsou původní dřevěná, střecha z pálených tašek novější z 90. let. Okapy jsou nové.

Na pozemku se dále nachází samostatná menší garáž, kůlny a skleník, který vybízí k pěstování vlastní zeleniny.

Město Zdice má skvělou polohu 40 km od Prahy a 10 km od Berouna, nedaleko plzeňské dálnice D5, avšak v naprostém klidu. Nabízí veškerou občanskou vybavenost jako je mateřská škola, základní (škola přímo naproti domu), zdravotnická zařízení, poštu, sportoviště, dětská hřiště, restaurace a obchody. Okolí nabízí nepřeberné možnosti výletů a trávení aktivního času v krásné přírodě. Doporučujeme všem, kteří si chtějí bydlení zrekonstruovat dle vlastních představ, žít v klidné lokalitě, ale zůstat přitom v blízkosti Prahy. Dům může být také zajímavou investiční příležitostí.

 

 

 

 

 
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům 5+1 na prodej

    Žižkova 344, Zdice