Prodej bytu 3+1 Liberec

Dubice 568, Liberec
7 490 000 Kč
Prodej

Pouhý 1 km od Skiareálu Ještěd v Liberci nabízíme k prodeji krásný prostorný byt o dispozici 3+1. Byt s plochou 96 m2 se nachází v nejvyšším 3. nadzemním podlaží menšího bytového domu a náleží k němu 2 parkovací stání na soukromém pozemku.

Z centrální chodby jsou samostatně přístupné jednotlivé pokoje. U vstupu do bytu je praktická komora, v chodbě je věšáková stěna a velká vestavná skříň. Obě ložnice jsou vybavené nábytkem a mají shodně 13 m2. Na obývací pokoj (19 m2) navazuje samostatná plně vybavená kuchyně (15 m2), ze které je vstup na balkon (5 m2). Koupelna má vanu i velký sprchový kout, WC je samostatné. Na všech oknech jsou kvalitní speciální žaluzie, které nabízí kombinaci denního i nočního stínění. Byt je nadstandardně vybavený a prošel nákladnou rekonstrukcí. Z kuchyně je krásný výhled na Ještěd i přímo na sjezdovku lyžařského areálu.

Byt se nachází v komplexu 2 bytových domů obklopených zelení. V domě jsou 2 společné kolárny. Vytápění bytu zajišťuje centrální kotelna, zdrojem tepla je tepelné čerpadlo.

Jedná se o atraktivní lokalitu s mnoha možnostmi, jak trávit volný čas, a se skvělou dopravní dostupností.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Byt 3+1 na prodej

    Dubice 568, Liberec