Rodinný dům na prodej Přílepy

Přílepy u Rakovníka 89
8 950 000 Kč
Prodej

V malebné a klidné obci Přílepy u Rakovníka nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům, který nabízí mnoho možností budoucího využití. Dům s obytnou plochou cca 250 m2 je umístěn na pozemku s celkovou plochou 1198 m2 a nabízí svým majitelům naprosté soukromí nebo také další možnosti výstavby. Dům může pohodlně obývat početná rodina nebo ho lze díky stavebním úpravám přestavět na dům s více samostatnými jednotkami.

Přízemí nabízí hlavní obytný prostor nově zařízené kuchyně (21 m2) umístěné pod klenutým stropem, na kuchyň pak navazuje obývací pokoj s jídelnou (31 m2). Z chodby je přístupná nedokončená koupelna s funkční toaletou, skrze kterou lze vstoupit do prostorné technické místnosti. Dále je v přízemí zvenku přístupná velká dílna.

V prvním patře se nachází samostatná garsoniéra s kuchyňským koutem a koupelnou (33 m2), centrální pokoj otevřený ke schodišti (50 m2), 2 ložnice (20 m2 a 19 m2) a veliká koupelna s vanou a toaletou (16 m2). Další možnosti využití nabízí nad částí domu půdní prostor.

Dům je napojen na elektřinu, vodovod i kanalizaci. Vytápění zajišťuje elektrokotel a také kotel na tuhá paliva v kombinaci dřevo a uhlí. Velký bojler zajišťující ohřev vody lze variabilně napájet jedním nebo druhým kotlem. Dále jsou v obytné místnosti krbová kamna. Dům prošel v posledních 3 letech rekonstrukcí, kompletně nové jsou rozvody elektřiny, rozvody topení v mědi. Dům má novou střechu a nová plastová okna. Podlahy v domě jsou kombinací dlažby a plovoucí podlahy. Další úpravy interiéry mohou z domu udělat ideální i vícegenerační bydlení či například ubytovací zařízení jako je penzion, což byla původní představa současné majitelky.

Na upraveném vnitřním dvoře lze trávit čas mezi původními romantickými zdmi okolních stodol. Velké dřevěné sezení vybízí k posezení s přáteli. Část soukromého pozemku je ještě vzadu za domem. Je to nádherné místo s malou vodní nádrží, které nabízí naprostý klid a posezení nebo procházky. Na pozemku je studna, nyní využívaná pro závlahu zahrady.

Přílepy jsou malou obcí s obecním úřadem a obchodem. Další občanskou vybavenost nabízí 2 km vzdálená obec Kněževes, kompletní pak 11 km vzdálený Rakovník. Praha je vzdálená 60 km.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům na prodej

    Přílepy u Rakovníka 89