Vila na prodej Šestajovice

Revoluční 200/9, Šestajovice
CENA NA DOTAZ
Prodej

Unikátní s citem zrekonstruovaná prvorepubliková vila s jedinečnou okrasnou zahradou – velkolepé rodinné sídlo nebo atraktivní místo pro vaše podnikání? Nebo kombinace obojího? Tato výjimečná nemovitost v Šestajovicích nabízí nepřeberné možnosti využití. Na pozemku, jehož plocha je neuvěřitelných 4 120 m2 se spíš než v zahradě budete cítit jako v parku. K domu vede kamenná příjezdová 70 m dlouhá cesta, dům je tak dostatečně vzdálen příjezdové komunikaci. Dům pak nabízí 700 m2 užitné plochy, zastavěná plocha domu je 218 m2. Dům má možnost využít suterén, 2 nadzemní podlaží, a 1. a 2. podkroví.

Exteriéru domu dominují impozantní schody. Přízemí tvoří oddělená bytová jednotka o dispozici 4+1. Prostornou centrální chodbou lze vstoupit do průchozího pokoje (25 m2), ze kterého jsou přístupné další 2 ložnice (obě po 22 m2). Obývací pokoj (24 m2) je propojen s kuchyní včetně kuchyňské linky a jídelnou (25 m2). Navazuje koupelna (7 m2) a samostatné WC (2 m2). Z centrální chodby je také možné využít spojovací dveře na hlavní schodiště a propojit dům s dalšími poschodími. Stejně tak může zůstat tato část domu oddělená.  Podlahy jsou převážně parketové (nyní zrenovované). Z přízemní ložnice v zadní části domu se spojovací prosklenou chodbou dostaneme do krásné zimní zahrady (37 m2), která vybízí k relaxaci díky výhledu na kouzelné jezírko plné koi kaprů. Kromě možnosti posezení se zde nachází kuchyně s přívodem vody, krb a kulečníkový stůl. Příprava na podlahové vytápění pro intenzivnější využití.

U vstupu do zimní zahrady lze po schodech vstoupit do suterénu, ve kterém je velká technická místnost, prádelna, sauna s koupelnou a místnost vhodná pro posilovnu (s vytápěnou boční stěnou).

Ze zadní části domu je samostatný vstup do 1. patra a podkroví.  První patro je ve stavu shell & core. Necháváme tak budoucímu majiteli prostor uspořádat si dům dle vlastního uvážení. Lze zde vybudovat velkou bytovou jednotku (150 m2) nebo 2 samostatné jednotky. Samozřejmě také kanceláře či ordinace. Poschodí nabídne 2 krásné terasy.

Podkroví je nyní v původním stavu, rekonstrukce by mohla poskytnout další bytovou jednotku (až 150 m2). Navíc je možné využít i 2. podkroví v samotném krovu střechy, kde je možné vybudovat například pracovnu (až 55 m2).

Dům má kompletně nové zateplení a silikonovou fasádu. Izolace je speciální s mikroventilací, vhodná pro historické budovy. Kolem oken jsou na fasádě ručně dělané šambrány, které reflektují původní styl domu. Kompletně nová je elektřina i 2 separátní kanalizační sekce. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, je zde však vše připravené pro instalaci tepelného čerpadla vzduch – voda. Střecha byla kompletně obnovena před 4 roky. Okna jsou dřevěná, v 1. patře a podkroví nyní nová. Samozřejmostí je zabezpečovací systém.

Zahrada domu je přístupná z přední (z hlavní ulice) i zadní části (ze slepé ulice). Přední část umožní parkování pro 2 vozy v garáži a 3 na parkovacím stání. Vzadu pohodlně zaparkují až 4 vozy.

Před domem se v zahradě nachází zastřešený bazén (8×4 m) a skleník. Zalévání zahrady umožňuje závlahový systém.  Zahrada je odrazem práce významné zahradní architektky. Poskytuje stíny díky mnoha vzrostlým a perfektně udržovaným dřevinám, ale roste zde i mnoho nových okrasných dřevin a květin. Oplocení poskytuje majitelům naprosté soukromí. Velmi doporučuji osobní prohlídku.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Vila na prodej

    Revoluční 200/9, Šestajovice