Stavební pozemek Koryta u Mnichova Hradiště

Koryta u Mnichova Hradiště
8 950 000 Kč
Prodej

Zajímavá investiční příležitost pro další prodej pozemků nebo dostatek prostoru pro vlastní dům – to je stavební pozemek v obci Koryta u Mnichova Hradiště. Tato lokalita nabízí klid a krásnou přírodu prakticky v sousedství Českého ráje.

Jedná se o soubor 4 sousedících pozemků s dominantním stavebním pozemkem, který je v této části lokality jediný s možností výstavby. Pozemky jsou umístěné mezi obcemi Koryta a Sovenice a jsou přístupné z asfaltové komunikace. Nemají v tuto chvíli připojení inženýrských sítí, elektřinu lze připojit, vodovod je nutné napojit z obce Sovenice či Koryta a kanalizaci je třeba řešit ČOV, což běžně využívají okolní obce.

Stavební pozemek je možné rozdělit na menší parcely. Pozemek je mírně svažitý, obklopen zelení. Dle územního plánu se jedná o smíšené obytné území venkovské s hlavním využitím pro bydlení a dalšími možnostmi přípustného využití. Nová výstavba může vznikat na parcelách o minimální výměře 1000 m2, maximální zastavěná plocha je 40%, maximálně 400 m2, minimální plocha zeleně 20%.

Pozemek č. 1 – 12 833 m2 – způsob využití „smíšené obytné venkovské“

Pozemek č. 2 – 1 476 m2 – biokoridor

Pozemek č. 3 – 625 m2 – biokoridor

Pozemek č. 4 – 304 m2 – biokoridor

Celková plocha pozemků – 15 238 m2
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Stavební pozemek na prodej

    Koryta u Mnichova Hradiště