Rodinný dům Praha 9

Jeřická 40, Praha 9
PRODÁNO
Prodej

Nabízíme k prodeji výjimečný nízkoenergetický rodinný dům s dispozicí 5+1 (součástí dvojdomu) v klidné rezidenční části Prahy 9 – Horních Počernicích. Dům byl kolaudován v roce 2006 a je součástí obytného souboru, který získal v roce 2008 prestižní ocenění Stavba roku. Všechny domy se vyznačují moderní architekturou a nadstandardními stavebními technologiemi, exteriéru dominuje kombinace fasádních materiálů kámen, dřevo a sklo.

Dům má 2 podlaží a okolo upravenou zahradu se vzrostlými stromy a keři a zavlažovacím systémem. Pohodlné parkování nabízí dvojgaráž a další stání na pozemku.

Do zádveří s praktickou vestavnou skříní lze vstoupit nejen vstupními dveřmi, ale také přímo z garáže (v zadní části garáže je umístěna technická místnost s technologií pro vytápění). Z chodby vstupujeme do přízemní koupelny a na schodiště. Velmi atraktivním prvkem domu je pak prosklené atrium plné stálezelených rostlin, které propojuje nejen chodbu s obytným prostorem v přízemí, ale také obě podlaží. Elektricky ovládaný střešní světlík poskytuje přirozené světlo a možnost větrání. Do obývacího pokoje tedy přicházíme vnitřní zahradou a můžeme si tak užívat pohled do zeleně i uvnitř domu. Součástí kuchyně jsou běžné vestavné spotřebiče. Tyto dvě hlavní obytné místnosti mají celkem 41 m2.

První patro nabízí velmi praktické a velkorysé řešení prostoru. Dvě ložnice (17 m2 a 15 m2) disponují vlastními šatnami a jedna navíc en suite koupelnou. Hlavní ložnice má 25 m2, pracovna se vstupem na lodžii pak 10 m2. V prvním patře dále nalezneme velkou koupelnu, toaletu a technickou místnost.

Dům je vybavený nábytkem, převážně na míru vyrobeným, a většinu je možné v domě ponechat.

Z kuchyně lze vystoupit na částečně zastřešenou terasu, která nabídne příjemné posezení s výhledem na krásnou zahradu. Jihozápadní orientace terasy poskytuje dostatek sluníčka a světla a prosvětluje i hlavní obytné místnosti. Stínění je vyřešené elektrickou markýzou. Do zahradního domku lze uložit zahradní náčiní, děti ocení dřevěný vyvýšený domeček na hraní.

Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo s vlastním vrtem typu země – voda s kotlem a bojlerem od švédského výrobce IVT. Dům má také větrací jednotky pro rekuperaci vzduchu. Díky kvalitnímu zateplení a technologii vytápění dosahuje dům velmi nízkých provozních nákladů. Průkaz energetické náročnosti budovy se zpracovává. Okna jsou dřevo hliníková s dvojsklem, vytápění podlahové. Dům má instalován zabezpečovací systém a je napojen na PCO. Disponuje Internetem a satelitní TV.

Horní Počernice jsou výjimečné tím, že ačkoliv bydlíte v Praze s bezproblémovou dostupností MHD a komplexní občanskou vybaveností, oblast je velmi klidná, bezpečná a se skvělými sousedy.

Metro B Černý Most a nákupní centrum 3,5 km, 8 min. autobusem. V místě školy, školky, pošta, lékař, obchody, restaurace. Golfové hřiště Black Bridge 3 km od domu. V blízkosti pak možnost vyrazit do přírody do téměř sousedícího klánovického přírodního parku. Skvělá volba nejen pro rodiny s dětmi.

 

 

POPIS NEMOVITOSTI

Užitná plocha domu: 228 m2
Plocha pozemku: 812 m2
Dispozice domu: 5+1
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům Praha 9

    Jeřická 40, Praha 9