Rodinný dům na prodej

Zápy 128
6 990 000 Kč
Prodej

Na rohovém rovinatém pozemku o rozloze 802 m2 v klidné části obce Zápy nabízíme k prodeji samostatný zděný (stavba z tvárnic) rodinný dům určený k rekonstrukci. Dům dokončený v roce 1958 má zastavěnou plochu je 102 m2 a mimo obývanou přízemní část nabízí velkou půdu, která umožní získat další prostor k bydlení, a je také částečně podsklepený.

Dům je napojen na elektřinu, kanalizaci a vodovod. Plyn se nachází na hranici pozemku. Dispozice obytného přízemí nabízí zádveří, kuchyni (13 m2), obývací pokoj (23 m2), ložnici (14 m2), koupelnu, WC, spíž, prádelnu a vstup do sklepa a schodiště na půdu. Půda je částečně obyvatelná (1 pokoj a sklad), původní část lze pak po rekonstrukci využít pro další obytné místnosti.

Vytápění domu zajišťují elektrické přímotopy, v obývacím pokoji jsou dále kamna a klimatizace, kterou lze využít pro vytápění i chlazení. Okna jsou převážně plastová, střecha z pálených tašek je původní.

Na pozemku se dále nachází samostatná přízemní zděná garáž a skleník, který vybízí k pěstování vlastní zeleniny. Díky umístění v Polabské nížině, je půda neuvěřitelně úrodná a aktuálně lze na zahradě sbírat jahody, maliny, rybíz a mnoho dalšího.

Městys Zápy (název městys definuje velikost mezi městem a obcí) má skvělou polohu pouhých 10 min autem na Černý Most, především díky bezprostřední blízkosti nájezdu na D10. Nabízí základní občanskou vybavenost jako je mateřská škola, praktický lékař, pošta, sportoviště, dětské hřiště, restaurace a obchody. Vše ostatní nabízí pouhé 3 km vzdálené krásné město Brandýs nad Labem. Zápy jsou místem pro milovníky cyklistiky a příjemných procházek především v nedalekém okolí řeky Labe. V 3 km vzdálených Mstěticích lze navštívit oblíbené golfové hřiště. Doporučujeme všem, kteří si chtějí bydlení zrekonstruovat dle vlastních představ, žít v klidné lokalitě, ale zůstat přitom v blízkosti Prahy.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům Zápy

    Zápy 128