Stavební pozemky na prodej

Babice
39 500 000 Kč
Prodej

Skvělá investiční příležitost v obci Babice u Říčan! Nabízíme stavební pozemek o celkové ploše 5 740 m2, který je dokonale připravený pro zahájení výstavby rodinných domů. Již došlo k rozdělení na 7 samostatných stavebních parcel s výměrami od 801 m2 do 866 m2. Dle územního plánu se jedná o pozemky pro výstavbu rodinných domů či dvojdomů. Všechny pozemky jsou rovinaté, umístěné v jedné lokalitě a navzájem spolu sousedí. Veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod a kanalizace) jsou přivedeny na jednotlivé pozemky a již byly zkolaudovány. Velkým benefitem je nově vybudovaná komunikace ze zámkové dlažby včetně chodníků a veřejného osvětlení.

Pozemek se nachází na okraji obce Babice v klidné části a dále od hlavní komunikace. Z ní je přístupný po zpevněné komunikaci, která vede k našim pozemkům a dále pokračuje malou cestou směrem k nedalekému lesu a nabízí možnost blízkých procházek do přírody.

Babice jsou malebnou obcí v krásné krajině v bezprostřední blízkosti lesů s mnoha možnostmi, jak aktivně trávit volný čas. Nabízí základní občanskou vybavenost (obecní úřad, restaurace, obchod, mateřská škola) a mimo jiné i prestižní soukromou základní školu a gymnázium Open Gate. Vše ostatní pak naleznete především v nedalekých Říčanech.

Základní údaje

Výměra pozemků celkem : 5 740 m2
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Stavební pozemky na prodej

    Babice