Stavební pozemek Rokytnice nad Jizerou

Horní Rokytnice
PRODÁNO
Prodej

Výjimečný stavební pozemek ideální pro vlastní bydlení, rekreaci nebo jako investice k budoucímu využití. V docházkové vzdálenosti od centra Rokytnice nad Jizerou, v oblasti Horní Rokytnice, nabízí mírně svažitý pozemek o rozloze 1710 m2 ideální místo pro odpočinek s jedinečným výhledem na okolní krajinu a Lysou horu. Vzhledem k velikosti a výhodné poloze pozemku poskytuje možnost výstavby velkorysé stavby se zachováním dostatečného soukromí sobě i okolním domům, které jsou opravdu stylové a jen dotváří dokonalé okolí pozemku.

Veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovodní řad i kanalizace) jsou na hranici pozemku, který je přístupný přímo z asfaltové komunikace.

Rokytnice nad Jizerou je jedním z našich největších lyžařských středisek a nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití pro milovníky zimních i letních sportů. Lyžaři ocení především nedaleký areál Horní Domky, který nabízí skvělé podmínky pro zkušené i začínající lyžaře především díky pohodlným až 100 m širokým sjezdovkám v délce téměř 15 km, které stoupají až do výšky 1315 m, čímž je skiareál jedinečný. Dvě čtyřsedačkové lanovky a dalších šest vleků odbaví až 7620 osob za hodinu. Dalším skiareálem dostupným z centra Rokytnice nad Jizerou je Studenov, který je díky mírnějším svahům ideálním místem pro rodiny s dětmi. Ti, kdo preferují jízdu na snowboardu jistě ocení snowpark, běžkaři pak 57 km běžeckých tratí a možnost napojení na krkonošskou magistrálu. Ti nejmenší se naučí základům lyžování či snowboardingu v Milka dětském parku.

Léto pak nabízí nepřeberné možnosti vyžití nejen milovníkům pěší turistiky a cykloturistiky.

Dostupnost: 1,5 h z Prahy

Dle územního plánu stabilizovaná plocha bydlení (individuální venkovské)

 

POPIS NEMOVITOSTI

Plocha pozemku: 1 710 m2
IS: Elektřina, plyn, voda, kanalizace
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Stavební pozemek Rokytnice nad Jizerou

    Horní Rokytnice