Stavební pozemek na prodej

Babice
6 790 000 Kč
Prodej

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o ploše 806 m2, který je dokonale připravený pro zahájení výstavby rodinného domu. Dle územního plánu se jedná o pozemek vhodný pro výstavbu rodinných domů či dvojdomů. Pozemek je rovinatý, umístěný v klidné lokalitě na okraji obce. Inženýrské sítě (elektřina, plyn, vodovod a kanalizace) jsou přivedeny na pozemek a již byly zkolaudovány. Velkým benefitem je nově vybudovaná komunikace ze zámkové dlažby včetně chodníku a veřejného osvětlení.

Pozemek se nachází na okraji obce Babice v klidné části a dále od hlavní komunikace. Z ní je přístupný po zpevněné komunikaci, která vede k našim pozemkům a dále pokračuje malou cestou směrem k nedalekému lesu a nabízí možnost blízkých procházek do přírody.

Babice jsou malebnou obcí v krásné krajině v bezprostřední blízkosti lesů s mnoha možnostmi, jak aktivně trávit volný čas. Nabízí základní občanskou vybavenost (obecní úřad, restaurace, obchod, mateřská škola) a mimo jiné i prestižní soukromou základní školu a gymnázium Open Gate. Vše ostatní pak naleznete především v nedalekých Říčanech.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Stavební pozemek na prodej

    Babice