Rodinný dům Vysoký Újezd

U Vodoteče, Vysoký Újezd
PRODÁNO
Prodej

Slunný a vzdušný samostatný rodinný dům se nachází na rovinatém pozemku v klidné části centra Vysokého Újezdu u Berouna, v blízkosti křivoklátských lesů, jen 15 minut autem od Prahy. Ti, kdo upřednostňují klasickou zástavbu před satelitními městečky, jistě ocení prostorný pozemek a samostatnou dvojgaráž a další 2 parkovací stání před garáží. Rodiny s dětmi potěší poklidné prostředí slepé ulice a místní mateřská a základní škola, umístěná pouhou 1 minutu chůze od domu. Dům je přístupný po zpevněné obecní komunikaci.

Kolaudace domu proběhla v roce 2009, dům je ve velmi dobrém stavu a vyžaduje pouze drobné úpravy dle preferencí kupujících (v tuto chvíli je do ulice původní nezrekonstruovaný plot, zahrada nabízí nepřeberné možnosti realizací). Jedná se o jednopodlažní dům s velkým obytným podkrtovím. Stavba je cihlová, byly použity tvárnice Porotherm tloušťky 300 mm s kontaktní tepelnou izolací tloušťky 200 mm (střešní konstrukce 300 mm), střecha tašková, okna dřevěná s izolačním dvousklem. Vytápění domu, stejně tak jako ohřev vody, zajišťuje plynový kotel Protherm LEV 30KKZ. Dům je napojen na vodovodní řad a kanalizaci. Podlahy v přízemí jsou převážně plovoucí v kombinaci s dlažbou a linoleem v kuchyni, v prvním patře je převážně dlažba a koberec. V domě je nainstalována také rekuperační jednotka pro přívod čerstvého vzduchu s rekuperací odvodního tepla Duplex 550 BP. Energetická náročnost budovy: B – velmi úsporná.

Vstup do domu poskytuje možnost uložení oděvů a obuvi v prostorném zádveří s věšákovou stěnou na míru a vestavnými skříněmi přes celou stěnu. Součástí vstupní chodby je samostatné WC. Přízemí pak nabízí především velkorysý prostorný obytný prostor. Obývací pokoj (spolu s jídelnou krásných 68 m2) je jižně orientovaný a zaujme především atypickým teplovzdušným krbem Nordica Insert 70V, jehož výdechy teplého vzduchu jsou umístěny ve všech ložnicích v poschodí. Obývací pokoj je propojen s velikou prosvětlenou jídelnou, které plynule navazuje na kuchyň (9 m2), kterou lze uzavřít posuvnými dveřmi. V kuchyni potěší praktická spíž (3 m2), pod schody zase komora nabízející dodatečný úložný prostor. Koupelna v přízemí má sprchový kout a zázemí pro praní prádla. Z jídelny je možné vstoupit posuvnými dveřmi na zastřešenou terasu.

Centrálním schodištěm vstupujeme do podkroví, kde nalezneme tři ložnice (22 m2, 16 m2 a  15 m2), pracovnu (13 m2)a prostornou koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a plynovým kotlem (12 m2). Vedle koupelny je samostatné WC. Půdní prostor nabízí možnost dalšího úložného prostoru.

Součástí vybavení domu je kuchyňská linka, vestavěná skříň v předsíni a obývacím pokoji a knihovna na míru v jedné z ložnic. Na zahradě je možné ponechat nadzemní bazén s pískovou filtrací.

Obec Vysoký Újezd je vyhledávanou lokalitou pro rezidenční bydlení vzhledem k blízkosti hlavního města. Milovníci golfu rádi navštěvují golfové hřiště Albatross s vyhlášenou restaurací Kogo, které je součástí obce. V místě v tuto chvíli nalezneme obchod, poštu, hostinec, a mateřskou a základní školu. Nicméně lze očekávat rozvoj služeb vzhledem k probíhající rekonstrukci a výstavbě nového centra. Další obchody a služby nalezneme v nedaleké Rudné (6 km) nebo v Berouně (12 km). Městská hromadná doprava zajišťuje autobusovou dopravu na Zličín, dálnice D5 je vzdálená cca 5 km.

Popis nemovitosti

Plocha pozemku: 1 255 m2
Podlahová plocha domu: 216 m2
Zastavěná plocha domu: 132 m2
Zastavěná plocha garáže: 47 m2
Plocha zahrady: 1 076 m2
Dispozice domu: 5 + 1
PENB: B
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům Vysoký Újezd

    U Vodoteče, Vysoký Újezd