Rodinný dům Praha 4 Braník

V podhájí 1807/10
PRODÁNO
Prodej

Na jedinečném místě s výhledem na Pražský hrad nabízíme původní rodinný dům určený ke kompletní rekonstrukci. Může se také jednat o zajímavou investici s výhledem demolice současné stavby a výstavby nového objektu.

Nemovitost se nachází v Braníku v ulici V Podhájí, na hranici s městskou částí Podolí. Díky svému umístění ve svahu nabízí nádherné výhledy – ze zahrady na Kostel svatého Filipa a Jakuba na pražském Zlíchově na druhém břehu Vltavy, vyjdeme-li z domu, nabídne se nám jedinečný pohled na Pražský hrad. Pokud by si nový majitel v této části vybudoval terasu, bude se kochat pohledem na naši nejatraktivnější památku každý den.

Dům je v původním stavu a vyžaduje rekonstrukci. Renovací prošla koupelna, toaleta, nové jsou rozvody elektřiny a v celém domě jsou kvalitní nová dřevěná okna s trojskly. Dominantní místností je obývací pokoj s velkým krbem a původními dřevěnými stropními trámy. Tato hlavní obytná místnost má 41 m2. Z obývacího pokoje je výstup na venkovní terasu. V domě nalezneme také 3 menší ložnice (11 m2, 10 m2 a 7 m2), původní kuchyni se spíží (7 m2), koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Dále dům disponuje šatnou, kotelnou a kůlnou, do které je přístup ze zahrady. Podlahy tvoří převážně původní dřevěné parkety, v kuchyni a v koupelně s toaletou je dlažba.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje plynová karma. Rozvody topení jsou původní.

Objekt domu je v zadní části napojen jednou zdí na sousedící budovu rodinného hotelu, jehož byl dům dříve součástí. Většina zahrady je rovinatá, v zadní části se zvedá do svahu.

Lokalita je opravdu jedinečná, ulice je málo frekventovaná, všude kolem rezidenční zástavba převážně solitérních vil a nových projektů. Nicméně vše je na dosah. Zastávky městské hromadné dopravy jsou kousek od domu v Jeremenkově či Modřanské ulici. Prakticky za rohem je mateřská škola, pěšky dostupná i škola základní, v bezprostředním okolí nespočet kvalitních restaurací i další služby občanské vybavenosti.

 

Popis nemovitosti

Užitná plocha domu: 152 m2
Plocha pozemku: 562 m2
Dispozice domu : 4 + 1
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům Praha 4 - Braník

    V podhájí 1807/10