Rodinný dům na prodej

Podbrdy 9
PRODÁNO
Prodej

Na jedinečném místě v těsné blízkosti brdských lesů nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům určený k rekonstrukci umístěný na krásném rovinatém pozemku plném vzrostlé zeleně o rozloze 1 715 m2.

Nemovitost se nachází v obci Podbrdy, malebné vesničce, která je situovaná naprosto mimo hlavní komunikaci a svým obyvatelům nabízí mimořádný klid v blízkosti přírody. K domu vede soukromá příjezdová cesta po vlastním pozemku, dům je tedy vzdálený od obecní komunikace a nabízí svým majitelům o to větší soukromí.

Dům je v původním stavu, jeho výstavba byla dokončena v roce 1981. Několik posledních let nebyl obýván a vyžaduje víceméně kompletní rekonstrukci. Nemovitost nabízí dostatek prostoru k bydlení i k případným dalším aktivitám a uskladnění věcí. Dominantní místností přízemí s obytnou celkovou plochou cca 140 mje prostorný obývací pokoj (32 m2) s jižní orientací a vstupem na terasu, která byla vzhledem k jejímu poškození nyní odstraněna. Obývací pokoj je propojen s kuchyní, která má spolu se samostatnou praktickou spíží 12 m2. V kuchyni je zachovalá kuchyňská linka a lednice. V domě dále nalezneme 4 ložnice (20 m2, 20 m2, 15 m2 a 10 m2), prostornou koupelnu s vanou (8 m2) a samostatnou toaletu. Dále dům disponuje vstupní verandou (3,5 m2), halou a chodbou (celkem 17 m2). Podlahy jsou převážně betonové a jsou připraveny na pokládku materiálu dle preferencí nových majitelů. V kuchyni je linoleum a v koupelně s toaletou dlažba.

Schodiště umístěné v hlavní chodbě nás zavede do suterénu, který je umístěn pod celým domem. Ten nabídne prostornou garáž (39 m2), kotelnu (20 m2), 3 sklady (30 m2, 9 m2 a 8 m2) a prádelnu s koupelnou (12 m2). V podkroví se pak nachází velká půda, která umožňuje ještě další zvětšení obytného prostoru domu.

Dům je cihlový, je připojen na elektřinu a vodovod, kanalizace je řešena jímkou. Vytápěn je centrálním elektrokotlem. Okna jsou původní dřevěná.

Na zahradě je umístěn zahradní domek, který může sloužit k uskladnění zahradního náčiní nebo nábytku.

Lokalita je opravdu jedinečná, obecní cesta je málo frekventovaná, jedná se o rezidenční zástavbu. Nedaleko od domu je malý obchod, hostinec, knihovna, obecní úřad a krásný tenisový kurt s dětským hřištěm. Největším přidanou hodnotou je opravdu klidné umístění obce i domu a bezprostřední blízkost krásných lesů Brd a nedalekých rybníků. Obec se nachází 17 km jižně od Berouna. Autobusová zastávka se nachází 700 m od domu, vlakové nádraží ve vzdálenosti 2 km v obci Všeradice.

 

 

 

 

 
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům na prodej

    Podbrdy 9