Rodinný dům na prodej Buštěhrad

Buštěhrad
11 990 000 Kč

Zajímavá příležitost pro vaše nové bydlení – to je prostorný dvougenerační rodinný dům na okraji města Buštěhrad. Solitérní dům s celkovou plochou 270 m2 stojí na pozemku o rozloze 536 m2 a má krásnou udržovanou zahradu. Dům prošel v nedávné době rekonstrukcí, nové je celé 2. nadzemní podlaží. Fasáda se zateplením byla dokončená nyní. V přízemí se nachází jednotka víceméně původní, ale ihned obyvatelná. Jednotky jsou samostatně přístupné, je tedy možné i jejich oddělení a využití pro 2 rodiny.

Domu dominuje prostorná vstupní chodba s velkým kamenným krbem a schodištěm. Přízemí nabízí k dispozici 2+1 navíc velký sklad, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a WC a další nově zrekonstruované samostatné WC a spíž. Obývací pokoj má 24 m2, kuchyně s původní kuchyňskou linkou 9 m2 a ložnice 14 m2. Velký sklad s 19 m2 vznikl z garáže.

První patro zaujme otevřenou kuchyní (13 m2) směrem ke schodišti. Zde je nová moderní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči. Obývací pokoj nabídne prostor s 26 m2, 3 ložnice pak 14 m2, 12 m2 a 10 m2. Je zde krásná nová koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC a také další samostatné WC.

Podlahy tvoří z části dlažba, některé místnosti v 1. patře již mají krásnou dřevěnou podlahu z dubových prken, zbylé pokoje čekají na nový povrch, který již bude na výběru nového majitele.

Dům je zateplený, je připojen na vodovod i kanalizaci, vytápění zajišťuje plynový kotel. Vytápění lze kombinovat i s kotlem na tuhá paliva, který je umístěný ve sklepě. Dům je podsklepený zhruba v 1/3. Okna jsou plastová a mají elektricky ovládané bezpečnostní rolety. Střecha je rovná s izolací, prošla rekonstrukcí před 10 lety.

K posezení vybízí krásná zastřešená terasa s krbem. Vedle krytého sezení jsou 2 dílny. Dále je zde nadzemní bazén. Tato zadní část zahrady se sezením nabízí naprosté soukromí. K vjezdu na pozemek slouží velká elektrická brána a mohou zde bez problémů parkovat 3 vozy. Přední část zahrady je okrasná.

Buštěhrad je krásné historické město vzdálené pouhých 22 km od centra Prahy a 5 km od Kladna. hlavního města nabízí veškerou občanskou vybavenost školek, škol, zdravotnických zařízení a obchodů a dobrou dostupnost autobusu s pravidelnými linkami a skvělým spojením do Prahy.




    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům na prodej

    Buštěhrad