Rodinný dům 5+kk Babice u Říčan

Starobabická
PRODÁNO
Prodej

Hledáte pohodlné moderní bydlení nebo zajímavou investiční příležitost? Pak se seznamte s naší nabídkou dvou atraktivních dvojdomů v obci Babice v okrese Praha-východ jen 5 km od města Říčany a 20 km od Prahy. Polovina dvojdomu nabídne podlahovou plochu 130 m2 v praktické dispozici 5+kk.

Exteriér domu splňuje veškeré požadavky nadčasové architektury vzhledem ke kombinaci použitých materiálů a dostatku světla díky velkým oknům s jižní orientací. Dům je částečně obložený sibiřským modřínem. Jedná se o kvalitní zateplenou zděnou stavbu s podlahovým vytápěním napojeným na plynový kotel.

Přízemí domu tvoří hlavní obytný prostor obývacího pokoje a kuchyně (31 m2). Obývací pokoj umožní vstup na jižně orientovanou terasu, která vybídne k posezení s rodinou či přáteli. Pro zimní pohodu je zde příprava na připojení krbových kamen s kvalitním zděným komínem. Další samostatný pokoj (11 m2) může skvěle sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, neboť navazuje na samostatnou koupelnu se sprchou a toaletou. Všichni jistě ocení dnes často výjimečnou kuchyňskou spíž a sklad pod schodištěm, tedy další úložné prostory.

Schodiště v centrální části domu nás zavede to nadzemního podlaží, které plní funkci klidové části domu. Jsou zde 3 ložnice (každá 13 m2), koupelna s vanou a sprchovým koutem, technická místnost s WC a samostatná šatna.

Podlahy v domě kombinují praktický a dnes velmi oblíbený moderní vinyl a keramickou dlažbu (koupelny a technické místnosti). Okna jsou plastová (exteriér barva antracit, interiér bílá). Sedlová střecha poskytne ještě možnost využití půdního prostoru například pro uložení sezónních věcí.

Dům je umístěn v klidné okrajové části obce v ulici Starobabická. Vjezd na pozemek, který má rozlohu 504 m2, bude praktickou elektrickou bránou. Na pozemku mohou majitelé pohodlně zaparkovat své 2 vozy. Součástí ceny je i zastřešené parkovací stání s navazujícím zahradním domkem. Pozemek je oplocený.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina a plyn).

V současnosti je dům ve výstavbě ve fázi hrubé stavby. Je dokončená realizace střechy a jsou osazená okna a vstupní dveře. Konec výstavby je plánován na léto 2022.

V ceně je kompletní dokončení interiéru domu včetně podlahových krytin, dveří a vybavení koupelen a také nadstandardní dokončení exteriéru – instalace venkovních el. ovládaných hliníkových žaluzií s podomítkovým řešením uložení pro dokonalé stínění, kryté parkovací stání se zahradním domkem a terasa z dlažby (WPC terasa za příplatek). Detaily zařizovacích předmětů na vyžádání.

Babice jsou malebnou obcí v krásné krajině v bezprostřední blízkosti lesů s mnoha  možnostmi jak aktivně trávit volný čas. Nabízí základní občanskou vybavenost (obecní úřad, restaurace, obchod, mateřská škola) a mimo jiné i prestižní soukromou základní školu a gymnázium Open Gate. Vše ostatní pak naleznete především v nedalekých Říčanech

Základní informace

Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 504 m2
Inženýrské sítě: elektřina, plyn, vodovod, kanalizace
Dokončení: 2Q 2022    Kontaktujte nás

    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Rodinný dům Babice

    Starobabická