Pronájem bytu 2+kk

Ramonova 6, Praha 10
Pronájem

Využijte jedinečné příležitosti a buďte prvními nájemci krásného moderního bytu, který je součástí rezidenčního projektu Hagibor v Praze 10. Byt o dispozici 2+kk byl právě dokončen a finalizují se poslední úpravy tak, aby byl připraven možná právě pro vás.

Nabízený byt se nachází v 3. nadzemním podlaží, má plochu 58 m2 a má krásnou zastřešenou terasu, která díky 12 m2 nabídne úžasné možnosti jak trávit pohodový čas na čerstvém vzduchu. Součástí bytu je parkovací stání v podzemních garážích, díky kterému nikdy nebudete řešit problém s parkováním.

Obývací pokoj má spolu s kuchyňským koutem 29 m2 a nabízí výhledy díky velkému centrálnímu oknu. Vstup na terasu je možný nejen z obývacího pokoje, ale také i z ložnice. Kuchyně v dekoru bílého vysokého lesku je plně vybavená vestavnými spotřebiči (myčka nádobí, elektrická trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, lednice – vše Bosch). Obývací pokoj je pak bez vybavení.

Ložnice má téměř 14m2 a nyní se zde připravuje instalace velké šatní skříně.

Prostorná koupelna má velký sprchový kout, WC, umyvadlo, pod kterým bude nová skříňka a další úložný prostor vestavné skříně pak bude ve výklenku nad pračkou (kombinovanou se sušičkou). Ta bude součástí vybavení bytu.

V předsíni bude možné uložit oblečení do právě vyráběné vestavné šatní stěny na míru, na protější straně bude pak věšáková stěna s pohodlnou lavičkou. Dokončena bude i montáž osvětlení.

Podlahy s podlahovým vytápěním jsou kombinací dlažby v chodbě a koupelně a kvalitní dřevěné podlahy v dekoru dubu. Stínění zajišťují venkovní designové elektricky ovládané rolety ze speciální černé textilie. Celou domácnost lze i vzdáleně ovládat praktickým centrálním ovládacím panelem, kterým se reguluje teplota, ovládá domovní zvonek a vrátný, stahují rolety, či nastavuje klimatizace.

V letních měsících budou neocenitelné klimatizace umístěné v obou hlavních místnostech. Vstupní dveře jsou bezpečnostní.

Přímo v našem vchodě je v přízemí u hlavního vstupu umístěná recepce společná i pro ostatní bytové domy v rezidenci a díky 24 hodinovému servisu tak zajišťuje opravdu bezpečné a pohodlné bydlení.

Projekt Hagibor vyniká svým propojením bydlení ve městě s bydlením v zeleni, neboť bude kompletně obklopen parky a stromy. Skvělá pozice na rozhraní pražských Vinohrad a Strašnic přináší plnohodnotnou občanskou vybavenost a skvělou dostupnost městské hromadné dopravy díky nedaleké stanici metra, zastávek tramvají i autobusů. Je to jedinečné místo pro váš nový domov s mnoha možnostmi trávení volného času v úzkém kontaktu s přírodou.

K nastěhování v prosinci 2022

 

Nájemné: ……….. Kč + poplatky

Poplatky cca …….. Kč + elektřina

Vratná kauce: ……….

Provize realitní kanceláře: …….. Kč + DPH

     Kontaktujte nás

    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Pronájem bytu 2+kk Rezidence Hagibor

    Ramonova 6, Praha 10