Prodej bytu 6+kk Praha 5 Motol

Lékařská 4, Praha 5
26 950 000 Kč
Prodej

Panoramatické výhledy do dalekého okolí a velkorysý prostor – to vše nabízí tento jedinečný byt 6+kk v pražském Motole. Pro všechny, kdo se nechtějí vzdát komfortu bydlení nedaleko centra města, ale zároveň hledají klidné okolí, nabízíme krásný světlý byt v ulici Lékařská nedaleko Nemocnice Na Homolce. Byt s podlahovou plochou 167 m2 se nachází v nejvyšším 6. NP a zaujme mimo jiné i jihozápadně orientovanou terasou (64 m2), která je podél celého bytu a lze na ni vystoupit z každého pokoje.

Bytu dominuje prosluněný obývací pokoj s kuchyňským koutem (66 m2) a s možností 2 vstupů na terasu (64 m2), která vybízí k posezení s přáteli. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči značky AEG. Byt dále disponuje celkem 5 dalšími pokoji a lze ho tedy využít v plné dispozici 6+kk. Současní majitelé preferují 3 ložnice (15 m2, 15m2 a 14 m2) z dalších pokojů si pak vytvořili šatnu s vestavnou stěnou na míru (8,5 m2) a prostornou prádelnu s praktickou výlevkou a dostatkem prostoru pro zázemí domácích prací (11 m2). Hlavní koupelna (7,5 m2) s elegantním nábytkem má prostorný prosklený sprchový kout se stropní sprchou, vanu a dvojumyvadlo, menší koupelna (4 m2) nabídne další prosklený sprchový kout se stropní sprchou, umyvadlo a WC. U hlavního vstupu je pak další praktická samostatná toaleta.

Byt je částečně zařízený. Kuchyňská linka je plně vybavená, stejně tak koupelny. Velmi vkusně a decentně jsou řešeny úložné prostory ve vstupní chodbě elegantní stěnou. Šatna je vybavena nábytkem na míru. Ostatní vybavení není součástí prodeje. Stínění zajišťují venkovní elektrické hliníkové žaluzie.

Bezesporu velikou výhodou jsou 2 parkovací stání v podzemní garáži. Jedno je dokonce umístěno v soukromé uzavřené garáži s elektrickými vraty, kde uvnitř na parkovací stání navazuje prostorný sklep (celkem 27 m2).

Byt má skvělou polohu nedaleko centra města avšak v klidné části s krásnými výhledy do okolí.  Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost v okolí a výborná dostupnost MHD – autobusová zastávka před domem, zastávka tramvaje nedaleko na Plzeňské ulici. Pár kroků od domu je mateřská škola, základní škola pak dokonce jen přes ulici. Ti, kdo rádi tráví volný čas aktivně, jistě ocení nedaleký Park Ladronka či Přírodní park Košíře-Motol.

Tento byt nabídne svým majitelům opravdu nadstandardně pohodlné bydlení.Může být však také zajímavou investiční příležitostí nebo atraktivním sídlem pro vaši firmu či kanceláře.

 
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Prodej bytu 6+kk

    Lékařská 4, Praha 5