Prodej bytu 2+1

Kremnická 3031/11
PRODÁNO
Prodej

Pro ty, kdo si chtějí nemovitost zrekonstruovat dle vlastních představ, nabízíme byt v osobním vlastnictví na hranici pražských částí Záběhlice a Michle. Původní dispozici 2+1 lze dokonce změnit na dispozici 3+kk. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží (3. patře) v revitalizovaném a zatepleném panelovém domě s plastovými okny a novými výtahy.

Podlahová plocha bytu je 58,1 m2: obývací pokoj (21,8 m2), kuchyně (9,3 m2), ložnice (13,9 m2), koupelna (2,9 m2), WC (0,9 m2), předsíň (7,9 m2) a komora umístěna na stejném podlaží (1,5 m2). Prostorná lodžie, která není součástí výměry bytu má 3,4 m2.

Byt je velmi světlý a prostorný. Jednoduchou stavební úpravou (zrušení příčky v kuchyni) lze z původní dispozice 2+1 vytvořit prostorný byt 2+kk. Nebo naopak v případě potřeby druhé ložnice lze v obývacím pokoji oddělit prostor pro další pokoj díky tomu, že disponuje dalším bočním oknem. Koupelna má zděné jádro.

Byt je nyní kompletně vyklizen a připraven pro nové majitele a jejich plány na úpravu a rekonstrukci.

Dům je velmi upravený a bezpečný, vstup do společných prostor je přes dvoje dveře odemykatelné vstupním čipem. Na poschodí pak chodbu se 3 byty a komorami oddělují další uzamčené dveře. Parkovat lze bez problémů v okolí domu.

Dům se nachází v ulici Kremnická v zástavbě bytových domů s kompletní občanskou vybaveností v okolí a skvělou dostupností MHD.

 
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Prodej bytu 2+1 Praha 4 Michle

    Kremnická 3031/11