Pozemek na prodej Vonoklasy

Vonoklasy
PRODÁNO

Jedinečný stavební pozemek v obci Vonoklasy v okrese Praha – západ. Jedná se o jeden z posledních pozemků, který umožňuje v této lokalitě výstavbu. Postavte si dům snů a užívejte si klid, přírodu a neuvěřitelné výhledy daleko do kraje Karlštejnska, o které nikdy nepřijdete.

Plocha mírně svažitého pozemku s jihovýchodní orientací je 2 165 m2 a nabízí možnost výstavby opravdu velkorysého rodinného domu. Pozemky této velikosti jsou již opravdu ojedinělou záležitostí. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, který je přístupný z asfaltové komunikace.

Obec Vonoklasy se nachází v chráněné oblasti Českého krasu na kopci nad řekou Berounkou a Černošicemi. Obec je rozlehlá a vzdušná, nicméně není dále průjezdná a provoz je zde velmi limitovaný. Místo je tedy bezpečné pro život s dětmi i pohyb v přírodě. Nabízený pozemek nalezneme v rezidenční vilové čtvrti, která byla vytvořena renomovanými architekty, okolní stavby jsou tedy opravdu výjimečné. Vonoklasy se nachází v naprostém klidu, ačkoliv pouhé 4 km od Černošic (s kompletní občanskou vybaveností a vlakovým spojem do Prahy) a 23 km od centra hlavního města. V místě je k dispozici obchod s potravinami, restaurace a obecní úřad. Pravidelná autobusová linka zajišťuje spojení s Černošicemi (8 minut na vlakové nádraží). Na pozemek navazuje kouzelná přírodní rezervace Karlické údolí. Kousek od pozemku se nachází stezka, která vede na Karlštejn vzdálený 8 km. Ideální místo pro milovníky přírody,  procházek a cyklistiky a to jen kousek za hranicí Prahy.

Stavební pozemek Praha - západ

Plocha pozemku:: 2 165 m2
IS:: elektřina, plyn, kanalizace, voda
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Pozemek na prodej

    Vonoklasy