Komerční areál Praha 4 Kunratice

Praha 4 Kunratice
CENA NA DOTAZ
Prodej

Jedinečná investiční příležitost – prodej komerčního areálu v Praze 4 Kunraticích v těsné blízkosti Kunratické spojky. Jedná se o pozemek o celkové ploše 5 800 m2 na kterém je umístěno několik budov s variabilní možností využití.

Budova A – jedná se o zděnou hlavní administrativní dvoupodlažní budovu s půdorysem. Každé podlaží nabízí 235 m2podlahové plochy. V současnosti je čelní část budovy v přízemí využívána jako showroom pro e-shop prodejnu. Dále v přízemí nalezneme velkou místnost, která nabízí variabilní možnosti využití, 2 kanceláře, zázemí koupelny a toalet. V prvním patře je umístěno 6 kanceláří, sklad, kuchyňka, toalety a koupelna.

Budova A je propojena s budovou B, což je montovaná hala v současnosti využívána pro sportovní areál adventure minigolfu. Hala má plochu 686 m2 s výškou ke krovu 7,5 m. Nyní je zde minigolfové hřiště s vlastní recepcí a v zadní části v úrovní 1. patra je umístěna restaurace s barem a vnitřní terasou vhodnou ke sledování hry. Budova B může po změně vybavení fungovat velmi dobře jako skladovací hala.

Na budou B venku navazuje venkovní část minigolfu a dále tenisový kurt s umělým povrchem, který lze využívat i např. pro nohejbal či volejbal.

Před tenisovým kurtem stojí samostatné bistro s barem a venkovním sezením.

Budovy C a D jsou 2 skladovací prostory s plochou 79 m2 a 80 m2. Jedná se o montované objekty s vysokým stropem otevřeným do krovu ideální pro skladování nebo k využití pro montážní dílny.

Areál má 2 samostatné vjezdy mezi kterými jsou umístěny menší stavby (100 m2), které mohou fungovat jako další kanceláře, vrátnice a podobně.

Hlavní budovy jsou vytápěny kotlem na dřevo. Je možné však systém vytápění předělat na tepelné čerpadlo vzduch/vzduch. Zateplení je 12 cm polystyrenem (budova A).

Na pozemku se dále nachází zastřešená parkovací stání a venkovní parkoviště.

Jedná se o zajímavý samostatný areál na vlastním pozemku, který nabízí nepřeberné možnosti komerčního využití.

 

 

 

 
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Komerční areál

    Praha 4 Kunratice