Družstevní byt 3+1 na prodej

Za Návsí 2450/11
5 950 000
Prodej

Pro ty, kdo si chtějí nemovitost zrekonstruovat dle vlastních představ, nabízíme byt v družstevním vlastnictví v pražských Záběhlicích. Byt s dispozicí 3+1 se nachází ve zvýšeném přízemí v revitalizovaném a zatepleném menším panelovém domě s plastovými okny.

Podlahová plocha bytu je 60 m2: obývací pokoj (18 m2), kuchyně (5 m2), 2 ložnice (12 m2 a 8 m2), koupelna (3 m2), WC (1 m2), předsíň a chodba (10 m2) a praktická komora (2,5 m2). Lodžie je přístupná z větší ložnice, není součástí výměry bytu má 3 m2.

Byt je velmi světlý a prostorný a má JZ orientaci. Koupelna má zděné jádro. Anuita bytu je splacená, převod do OV zatím není plánovaný.

Byt je nyní kompletně vyklizen, čerstvě vymalován a připraven pro nové majitele a jejich plány na úpravu a rekonstrukci.

Dům je velmi upravený a bezpečný, vstup do společných prostor je přes dvoje uzamykatelné dveře. Parkovat lze bez problémů v okolí domu.

Dům se nachází v ulici Za Návsí v atraktivní části Prahy 10 Záběhlice, která nabízí veškerou občanskou vybavenost a skvělou dostupnost MHD. Ti, kdo preferují trávit volný čas aktivně, jistě ocení v těsné blízkosti umístěný multifunkční sportovní areál Hamr. Samozřejmostí jsou v okolí školy, školky, obchody, poliklinika a další zařízení.
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Byt 3+1 na prodej

    Za Návsí 2450/11