Chata Černé Voděrady

Borka 1014
PRODÁNO
Prodej

Chata ve výjimečné oblasti sousedící s národní přírodní rezervací Voděradské bučiny – to je ideální místo pro relaxaci, byť jen 30 km od Prahy. Chatová oblast Borka nabízí naprostý klid v dechberoucí přírodě blízkého lesního komplexu a navazuje na obec Černé Voděrady.

Chata  s užitnou plochou 35 m2 má svou největší výhodu v nadstandardně velkém mírně svažitém pozemku, který nabízí celých 1880 m2 a poskytuje svým majitelům soukromí a možnost realizace vlastních představ o dokonalém a nejen víkendovém místě.  Pozemek je kompletně oplocený, parkování na pozemku.

Zastřešenou verandou vstupujeme do obytné části chaty, do malé kuchyně s jídelním stolkem. Vpravo se pak nachází obývací pokoj s kamny na tuhá paliva, gaučem a stolem s lavicí a židlemi. Na obývací část navazují dvěma směry další místnosti – malá ložnici s dvojlůžkovou postelí a obytná veranda s houpacím křeslem a malým lůžkem. Veškeré vybavení lze v chatě ponechat.

Nové zateplení poskytuje příjemné prostředí nejen v teplých letních dnech, ale i v zimě.

Do chaty je přivedena elektřina. Vodu získává z vrtané studny s ruční pumpou, WC je suché. Vytápění bylo primárně zajištěno kamny na tuhá paliva, lze samozřejmě využít i elektrické přímotopy.

Na pozemku kromě chaty využijete kůlnu s garážovým stáním, zahradní domek, sklípek a zpevněné plochy teras, které vybízejí k posezení s přáteli. Součástí je například i malá udírna.

Zahrada uspokojí všechny, kdo tráví rádi svůj čas venku. Je plná vzrostlých stromů a okrasných keřů a díky své velikosti nabízí mnoho způsobů využití.

Voděradské bučiny jsou vyhledávanou přírodní rezervací. Krásné místo pro milovníky turistiky, cyklistiky a příjemných procházek. Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších komplexů bukového lesa ve středních Čechách, který se pyšní mnoha vzácnými druhy fauny i flóry. Chatová oblast sousedí s obcí Černé Voděrady, do které se lze pohodlně dostat pěšky (cca 1 km). V obci je krásný rybník, který skvěle funguje jako přírodní koupaliště. Zde se často konají různorodé kulturní akce, občerstvení zajistí bistro stánek, děti si pohrají na novém hřišti. Obec dále nabízí 2 hostince a obchod s potravinami.

Všem, kdo hledají únik z velkoměsta doporučuji prohlídku.

 

 

Popis nemovitosti

Užitná plocha : 35 m2
Plocha pozemku: 1 880 m2
    Kontaktujte nás


    Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám a zjistěte více informací.


    Chata Černé Voděrady

    Borka 1014